Velkoobchodní prodej dárkového skla

Máte zájem o naše výrobky pro velkoobchodní odběrKontaktujte pana Milana Bakeše, , tel. 483 306 015

Naše dárkové láhve zhodnocujeme plněním lahodných destilátů od firmy Style Bohemia s.r.o.

Velkoobchodní odběry dárkového skla se vyplatí i vám.

Proč velkoobchodní odběr dárkového skla?

  • velkoobchodní ceny
  • množstevní slevy
  • kompletní servis

Neváhejte nás oslovit s velkoobchodním odběrem dárkového skla, stejně tak, pokud budete chtít svou dárkovou lahev naplnit opravdku kvalitním alkoholem.

Náš internetový obchod s dárkovým sklem DT GLASS je určen přímo koncovému spotřebiteli, kterému nabízíme veškerý servis, včetně individuálních řešení.

Zastoupení pro Slovensko

WATT SK, s.r.o.Dolné Rudiny 3 2956/225Žilina 010 01, IČO 36 419 974

  • ing. Bilka Josef  tel.: 00421 903 522 917,
  • obchodný zástupca Štefan Schroner tel.: 00421 914 249 315

Výrobci ovocných produktů

Odkaz nabízí příklady dárkového nápojového skla pro ovocné destiláty, likéry a vína. Nabídka je určena přímo výrobcům těchto produktů. Nápojové sklo je vyrobeno z boritokřemičité skloviny, charakteristické vysokou čistotou, viz. certifikát. Surovina v tomto směru představuje v gastronomii kvalitativní prvenství. Vyrábíme láhve a sklenky různých tvarů a objemů. Součástí nabídky jsou přírodní korkové zátky, syntetické zátky, plastové kohouty, krabičky, dárkové krabice, dřevěné a jiné doplňky.

Kuchyně, restaurace, bary, ochutnávky

Tímto odkazem si dovolujeme oslovit provozovatele služeb v oboru gastronomie. Nabídka je určená restauracím, barům, vinárnám, vinotékám, zábavním podnikům. Nachází se zde široký sortiment nápojového a kuchyňského skla. Jedná se o láhve a sklenky, dále doplňky tabulí jako jsou vázy, svícny a olejové lampy. Výrobky mají nestandardní design, může se jednat o zakázková řešení originálních návrhů. Vysoká estetická a užitná hodnota výrobků zatratktivňují služby pro spotřebitele.

Obchody s dárkovým sklem

Nabídka je určena obchodníkům se skleněným zbožím dárkového charakteru. jedná se o nejrůznější dárkové láhve, sklenky, octové a olejové nádoby, svícny, olejové lampy, vázy.

Technické sklo

Nabídka je zaměřena na technické sklo využívané v přírodních oborech a průmyslu. Výrobky nacházejí uplatnění například ve farmacii a lékařství.

Sportovní události, trofeje, reklamní předměty

Nabídka oslovuje reklamní agentury, sportovní kluby, asociace a společnosti. Jedná se o výrobky reklamních předmětů, sportovních ocenění, akčních projektů. Loga se zhotovují metodou pískováním nebo vypalovacím obtiskem. Dekory drahými kovy jsou zlato a platina.

Slavnostní události a výročí

Tento odkaz nabízí příklady dárkového skla k příležitostem jubileí a jiných oslav, společenských událostí jako jsou svatby, apod. Pískované dekory s věnováním (jubilea, texty, obrázky) je možné vyrobit spotřebiteli na zakázku.

Sváteční příležitosti

Nabídka je charakteristická motivy každoročních svátečních příležitostí jako jsou vánoce, velikonoce, svatý valentýn, apod.

Tipy pro dámy

Odkaz nabízí výrobky určené ženám. Hledáte-li dárek pro muže, doporučujeme odkaz "tipy pro pány".

Tipy pro pány

Odkaz nabízí výrobky určené mužům. Hledáte-li dárek pro ženu, doporučujeme odkaz "tipy pro dámy".

Poslat na e-mail TisknoutReklama na internetu eBRÁNA s.r.o. Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o.

Darčeky | Dárky | Dárky k narozeninám | GadgetWorld.cz - netradiční dárky pro každého | Hudebniny | Kalendáře, diáře | Originální dárky | Reklamní předměty | Reklamní předměty